O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej przedsiębiorstwa budowlanego Jetika!

Jetika to firma budowlana oferująca kompleksowe usługi remontowe i budowlane. Specjalizujemy się w renowacji i konserwacji zabytków, mebli, rzeźb, obrazów i innych dzieł sztuki. Proponujemy także prace z zakresu wykończenia wnętrz.

Na rynku działamy od 1990 roku. Od tego czasu daliśmy się poznać jako solidny i godny zaufania wykonawca, spełniający wymagania Klientów. O rzetelności firmy świadczy także fakt, że do tej pory wykonaliśmy ponad 2000 zadań remontowo-budowlanych.

Nasi pracownicy to wyłącznie wysoko wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, realizujący zlecenia z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Są specjalistami w dziedzinach budownictwa, remontów i renowacji zabytków.

Nasze przedsiębiorstwo budowlane wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i pragnie zaproponować kompleksową obsługę inwestycji: od drobnych prac budowlanych po realizacje obiektów oddawanych „pod klucz”.

Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy wieloletniej gwarancji. Jej czas zależy od użytych materiałów oraz rodzaju wykonanych prac. Zapewniamy solidność, terminowość i rzetelność.

Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do instytucji: firm, stowarzyszeń i podmiotów sfery budżetowej. Bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, służymy pomocą i fachowymi poradami na każdym etapie realizacji inwestycji.

Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Dlatego jeśli szukasz firmy budowlanej, która oferuje kompleksowe usługi remontowe i prace budowlane, a ponadto zajmuje się renowacją budynków, trafiłeś pod właściwy adres!


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!.